1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo elektroninėje parduotuvėje taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Pirkėjui ir Pardavėjui privalomas teisinis dokumentas, kuriame apibrėžiamos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir pareigos, prekių įsigijimo, apmokėjimo už jas, pristatymo ir grąžinimo sąlygos bei tvarka, taip pat kitos su prekių pirkimu ir pardavimu elektroninėje parduotuvėje susijusios sąlygos.

1.2. Pirkėju šiose Taisyklėse laikomas asmuo, perkantis elektroninėje parduotuvėje. Elektroninėje parduotuvėje pirkti gali:

       1.2.1 veiksnus fizinis asmuo, t.y. asmuo, sulaukęs pilnametystės, kurio veiksnumas nėra   apribotas teismo tvarka;

       1.2.2. nepilnametis nuo 14 (keturiolikos)  iki 18 (aštuoniolikos)  metų amžiaus, turintis tėvų ar rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jis yra emancipuotas;

       1.2.3. juridinis asmuo.

1.3. Pateikdamas užsakymą Pirkėjas besąlygiškai patvirtina, jog jis turi teisę pirkti elektroninėje parduotuvėje.

1.4. Pirkėjas pateikdamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje www.madingivaikai.lt sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir nepažeidžiant LR teisės aktų, įsipareigoja jų laikytis.

1.5. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje www.madingivaikai.lt suformuoja ir pateikia prekių užsakymą.

1.6. Pirkėjas privalo nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį), kurie būtini prekių pirkimui, pristatymui ir mokėjimui vykdyti. Pasikeitus kontaktinei informacijai, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją.

1.7. Pirkėjo pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, taip pat kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą. 

1.8. Jeigu Pirkėjas be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pardavėjui pareikalavus, Pirkėjas privalo padengti prekių grąžinimo išlaidas.

 

2. Prekių kokybė


2.1. Parduodamos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

2.2. Elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali ne visiškai atitikti realų prekių dydį, formą ir spalvą dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už tai neatsako.

3. Atsiskaitymas už prekes

3.1. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Patvirtinus užsakymą prie bendros prekių sumos prisideda Pirkėjo pasirinkto pristatymo mokestis.

3.2 Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti šiais būdais:

3.2.1 naudojantis elektronine bankininkyste;

3.2.2 banko pavedimu;

3.2.3 kurjeriui, pristačius prekes. Taikomas papildomas 2 Eur mokestis.


4. Prekių pristatymas

4.1. Pardavėjas išsiunčia prekes pirkėjo nurodytu adresu  per 1-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos. 

4.2. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas.

4.3. Prekės Lietuvoje pristatomos Pirkėjo pasirinktu būdu:

       4.3.1. Naudojantis  kurjerių paslaugomis. Siuntą kurjeris pristatys Pirkėjo  nurodytu adresu. Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje , išskyrus pristatymą į Kuršių Neriją,  4.50 Eur. Perkant prekių už 60 Eur ir daugiau, prekes pristatysime NEMOKAMAI. Siuntos pristatymo terminas 1-5 darbo dienos nuo išsiuntimo.

       4.3.2. Naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje 2 Eur. Perkant prekių už 40 Eur ir daugiau, prekes pristatysime NEMOKAMAI. Siuntos pristatymo terminas 2-5 darbo dienos nuo išsiuntimo.

       4.3.3. Naudojantis DPD Pickup siuntų taškais. Siunta bus pristatyta į Pirkėjo  pasirinktą Pickup siuntų tašką. Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje 2.50  Eur. Perkant prekių už 40 Eur ir daugiau, prekes pristatysime NEMOKAMAI. Siuntos pristatymo terminas 1-5 darbo dienos nuo išsiuntimo.  

       4.3.4. Naudojantis Omniva paštomatų paslauga. Siunta bus pristatyta į Pirkėjo pasirinktą Omniva paštomatą. Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje 2.50  Eur. Perkant prekių už 40 Eur ir daugiau, prekes pristatysime NEMOKAMAI. Siuntos pristatymo terminas 1-5 darbo dienos nuo išsiuntimo.  

       4.3.5. Naudojantis LP Express siuntų savitarnos terminalais. Siunta bus pristatyta į Pirkėjo pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvoje 2.50  Eur. Perkant prekių už 40 Eur ir daugiau, prekes pristatysime NEMOKAMAI. Siuntos pristatymo terminas 1-5 darbo dienos nuo išsiuntimo.  

4.4. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu gauta siunta pažeistoje (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista) išorinėje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis.

4.5. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.


5. Prekių grąžinimas

5.1. Prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės

2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis ir LR Civiliniu kodeksu.

5.2. Įsigytas prekes galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų. Grąžinamos prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje, nepanaudotos, švarios ir nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai, be kvapo (pvz. kvepalų) ir pan.).

5.3. Grąžinant tinkamos kokybės prekes siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Grąžinant netinkamos kokybės prekes, siuntimo išlaidas apmoka Pardavėjas.

5.4. Pinigai už grąžintas prekes į Pirkėjo nurodytą sąskaitą pervedami per 5 darbo dienas.

5.5. Apie prekių grąžinimą ar keitimą Pirkėjas privalo  informuoti el.paštu info@madingivaikai.lt  ir užpildyti prekių grąžinimo formą (ji atsiunčiama, kai Pardavėjas informuojamas apie planuojamas grąžinti prekes).

5.6. Remiantis LR Civilinio kodekso 6.228 10straipsniu,  dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių,pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes:

kūdikių drabužėlius;

vystyklus, nosines;

apatinius drabužius;

pėdkelnes, kojines, puskojines;

naktinius marškinius, pižamas;

patalynę.


6. Baigiamosios nuostatos

6.1.Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 20 (dvidešimt) kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.